טיפול בפיגמנטציה והסרת קעקועים

היפרפיגמנטציה הינה התכהות של העור כתוצאה מהצטברות פיגמנט  (לרוב מלנין) באזורים שונים בעור. הסיבות להיפרפגמנטציה יכולות להיות מגוונות, כמו  שינויי הורמונלי, נטילת תרופות, נטייה גנטית, חשיפה מרובה לשמש ומצב לאחר  דלקת בעור.

בעיות היפרפיגמנטציה שכיחות:

  • הזדקנות עור בית החזה Poikiloderma of civatte  שמתבטא ביתר ובתת צבע עם מראה המזדקן של מחשוף בית החזה וצדי הצוואר , התופעה מלווה בעור דק  בהרחבת כלי דם קטנים
  • כתמי שמש וגיל Solar and senile lentigo  -  , הנגעים מופיעים בעיקר באזורים חשופים לשמש (פנים , מחשפוף וחלקים מישרים של אמות וגבות ידיים) התופעה מתבטאת בכתמים עוריים שטוחים, בעלי גבולות סדירים, בגוון חום כהה
  • "מסכת הריון" מלזמה- melasma התכהות של העור המופיעה לרוב על פני המצח, האף והלחיים התופעה נגרמת  בעיקר  עקב שינויים הורמונאליים, פיזיולוגים או איאטרוגנים ( תרופות הורמונליות כמו גלולות)  אך חשיפה לשמש יכולה להחמיר המצב. ככל שהצטברות המלנין עמוקה יותר (דרמאלית),המצב קשה יותר לטיפול. 

אפשרויות הטיפול:
בעיות פיגמנטציה שונות דורשות שילוב טיפולים שונים. אנחנו מציעים שילוב של טיפולים תרופתיים עם שימוש בטכנולוגיות הלייזר והאור מהמתקדמים ביותר:
Q-switch laser
Intense Pulsed Light - IPL

הרעיון הוא להשתמש בפרמטרים של אנרגית לייזר הנקלט במלנין ויכול להעלים או להבהיר מגוון נגעים פיגמנטריים .מבלי לפגוע ברקמה מסביב.
הרופאים שלנו מלווים את המטופל לאורך זמן, כולל קביעת תכנית טיפול לאחזקה להפחתת הסיכויים לחזרת הממצאים.

הטיפול ניתן ב:

זימון תורים - טיפולי לייזר בפיגמנטציה וקעקועים

ניתן ליצור עמנו קשר בנושא זימון תורים באמצעות מילוי טופס או שליחת דואר אלקטרוני.

לזימון תור בדרך היעילה והקצרה ביותר לחצו על הכפתור דוא"ל ושלחו אלינו את ההפניה שברשותכם

ניתן גם לבקש שנחזור אליכם בעזרת מילוי טופס יצירת קשר

שימו לב, לאחר קביעת התור תישלח אליכם לטלפון הנייד הודעת SMS בצירוף ההזמנה.