מחלות זיהומיות

ד"ר איילת רז - פסטר

מספר טלפון של ד"ר איילת רז - פסטר04-7772518

בוגרת בית הספר לרפואה של הטכניון חיפה בהצטיינות ולאחר מכן השלימה התמחות ברפואה פנימית ובהמשך במחלות זיהומיות בקריה הרפואית רמב"ם.

כיהנה כיו"ר ועדת התמחות של בית החולים במשך 3 שנים. ב-2011 קיבלה פרס עובד מצטיין מטעם משרד הבריאות. חברה בועדת חינוך של בית החולים.

דר' רז-פסטר משמשת כמרצה בכירה קלינית בפקולטה לרפואה של הטכניון, קיבלה פרסי הצטיינות בהוראה מטעם הפקולטה מספר פעמים. חברה בועדת חינוך רפואי, ועדת הערכה וועדת ייעוץ ומעקב של הפקולטה לרפואה.

מחקריה של דר' רז-פסטר עוסקים בהבנת מנגנונים הקשורים ביתר ל"ד, מערכת הרנין-אנגיוטנסין-אלדוסטרון וטרשת עורקים וכן מחקרים הקשורים להתמחותה הנוספת במחלות זיהומיות ועוסקים בזיהומי חיידקים עמידים: מדדים פרוגנוסטיים בחולים עם נשאות או זיהום בחיידקים עמידים, הקשר בין צריכת אנטיביוטיקה להתפתחות עמידות בחיידקים, בדיקת אפשרויות של ארדיקציית נשאות של חיידקים עמידים וכן עבודות אפידמיולוגיות הקשורות לזיהומים במטופלים במחלקות בית החולים השונות.

עבודות מחקר נוספות מבוצעות בשיתוף פעולה עם חוקרי הפקולטה להנדסת חומרים ועוסקות בשילוב תכשירים אנטיביוטיים בחומרי תחליפי עצם למיניהם במטרה למנוע זיהומים הקשורים לניתוחים אורתופדיים.
לרשימת הפרסומים
ב-PubMed