מרפאה אנדו אורולוגיה ואבנים בדרכי השתן

ד"ר מיכאל מילרד

מספר טלפון של ד"ר מיכאל מילרד04-7772615

ד"ר מיכאל מילרד הינו סגן מנהל במחלקה האורולוגית במרכז הרפואי רמב"ם.

הוא אחראי על המחקר הקליני במחלקה ורופא בכיר בשרות האנדואורולוגי לטיפול באבנים בדרכי שתן. הוא בוגר בהצטיינות של הפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה. לאחר מכן השלים התמחות באורולוגיה במרכז הרפואי בני ציון - חיפה. ד"ר מילרד שהה למשך שנתיים במרכז הרפואי Memorial Sloan Kettering בניו יורק, שם ביצע תת התמחות מחקרית בנושאי אורולוגיה אונקולוגית, הדמיית MRI, וחקר הפרעות בתפקוד המיני.
בשנים 2007-2015 ד"ר מילרד ניהל את היחידה האורולוגית במרכז הרפואי לניאדו-צאנז בנתניה. כמו כן היה יועץ רפואי לחברות הזנק בתחום האורולוגי.
ד"ר מילרד אחראי על החינוך הרפואי במחלקה האורולוגית ברמב"ם כולל תוכנית ההתמחות ותוכניות ההוראה לסטודנטים של הפקולטה לרפואה בטכניון.

ד"ר מילרד פרסם מעל ל 20 מאמרים. קיבל פרס הוקרה על פעילות מחקרית בבית החולים בני ציון, זכה במענק מחקר של הקרן ע"ש דליה גרדינגר לביצוע פרויקט מחקר. ד"ר מילרד חבר באיגוד האירופאי האורולוגי, באיגוד האורולוגי הישראלי ובחברה הישראלית להפרעות בתפקוד המיני.

תחומי העניין העיקריים של ד"ר מילרד הם – טיפול זעיר פולשני אנדוסקופי (אורטרוסקופיה) לאבנים וגידולים בדרכי שתן, מחקר בסיסי ומחקר קליני באורולוגיה, הדמיה אורולוגית, ומתמחה בפיתוח Medical Devices באורולוגיה.
לרשימת הפרסומים
ב-PubMed