ד"ר גיל סוירי

ד"ר גיל סוירי

מספר טלפון של ד"ר גיל סוירי04-7778640

דר' גיל סוירי הוא מנהל מחלקת נוירוכירורגיה ברמב"ם. בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון בהצטיינות ובעל תואר מגיסטר במדעי הרפואה. סיים התמחות בנוירוכירורגיה במחלקה לנוירוכירורגיה במרכז הרפואי רמב"ם. לאחר מכן עבר תת התמחות בכירורגיה של בסיס הגולגולת וכלי דם של המוח במחלקה לנוירוכירורגיה באוניברסיטת וושיגטון בסיאטל, ארה"ב. 
 
ד"ר סוירי משמש כמרצה קליני בכיר בפקולטה לרפואה של הטכניון, פרופ' נלווה במחלקה לנוירוכירורגיה באוניברסיטת וושינגטון ועמית מחקר במחלקה לנוירוכירורגיה בבית החולים ה"מטודיסט" ביוסטון ארה"ב. בשנת 2017-2018 השתלם דר' סוירי בכירורגיה אנדוסקופית מתקדמת של בסיס הגולגולת באוניברסיטת פיטסבורג. 
 
לד"ר סוירי ניסיון רב בניתוחים של בסיס הגולגולת, ובכלל זאת ניתוחים פתוחים לכריתת של גידולים שפירים וממאירים בבסיס הגולגולת, וגידולי עצב השמיעה. ד"ר סוירי הוא מומחה מוביל בתחום ניתוחים אנדונזאלים אנדוסקופים המבוצעים דרך האף לכריתת גידולים שונים ובהם גידולים של בלוטת יותרת המוח, וכן בניתוחים לתיקון של דלף נוזל מח שידרה. בנוסף מתמחה בניתוחים וטיפול של מלפורמציות עורקיות ורידיות מולדות במוח ובחוט השדרה. ניתוחי עמוד שדרה וחוט שדרה.   
 
תחומי העיסוק העיקריים של ד"ר סוירי כוללים:
  1. גידולים של בסיס הגולגולת.
  2. גידולים מוח שפירים.
  3. גידולים של בלוטת יותר המוח.
  4. מחלות כלי דם של המוח
  5. ניתוחי עמוד שדרה כולל צוואר ומחלות של המעבר הקרניוצרויקלי.
  6. ​חבלות ראש
לרשימת הפרסומים
ב-PubMed