כירורגיה כלי דם והשתלות

ד"ר טוני כראם

מספר טלפון של ד"ר טוני כראם04-7771299

ד"ר טוני כראם הינו רופא בכיר במחלקה לכירורגית כלי דם והשתלות במרכז הרפואי רמב"ם ואחראי על השירות של כירורגיה אנדו ווסקולארית וגישה לכלי הדם. 

בוגר בהצטיינות של הפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה. לאחר מכן השלים התמחות בכירורגיה כללית בבית החולים האזורי לגליל המערבי שבנהרייה ובהמשך התמחות על בכירורגית כלי דם במרכז הרפואי רמב"ם. עבר מספר השתלמויות בחו"ל בכירורגיה אנדו ווסקולארית וכירורגיה של מחולת ורידיות .

ד"ר כראם הינו מרצה קליני בכיר בפקולטה לרפואה של הטכניון.

פרסם מאמרים והיה שותף לחיבור פרקים בספרי לימוד בנושא כירורגית כלי דם וטראומה בכלי דם. קיבל פרסי הוקרה על פעילות בחינוך סטודנטים לרפואה בטכניון. נושאי המחקר העיקריים: מכניזמים של אגירת מים ונתרן באי-ספיקת לב ניסויית, היפרטרופיה לבבית ועיצוב מחדש של המיוקרדיום, מעורבות מערכת האנדותילין בוויסות זרימת הדם ובפתופיזיולוגיה של יתר לחץ דם ואי ספיקת כליה, פרמטרים הימודינמיים במחלות עורקי התרדמה וטראומה של כלי הדם.

ד"ר כראם חבר באיגוד האירופאי של גישה לכלי דם, באיגוד הישראלי לכירורגית כלי דם ובחברה הישראלית להשתלת איברים. תחומי העניין העיקריים הינם ניתוחים וטיפולים אנדו ווסקולארים בעיקר במחלות עורקי התרדמה ומפרצות של אבי העורקים, השתלות כליה, ניתוחים ליצירת גישה לכלי דם (שנט) לחולי דיאליזה וטיפולים בדליות ורידים.
לרשימת הפרסומים
ב-PubMed