חזרה

פילינג בלייזר

ככל שאנחנו מתבגרים, העור שלנו מתבגר גם הוא. ובעוד שלעור צעיר יש יכולת ופוטנציאל לריפוי עצמי, כשהעור מתבגר יכולת הריפוי העצמי שלו יורדת. בעוד שלא מדובר על מצב רפואי, עור עייף ובעל מרקם לא אחיד משפיעים על הביטחון העצמי של המטופל ואנשים רבים היום בגילאי 30+ מחפשים דרכים בטוחות ויעילות להצעיר ולחדש את העור, בשנים האחרונות הלייזר תופס את מקומו של הפילינג הכימי.
 
פילינג בלייזר מטפל בקמטים ובקמטוטים של העור, תורם למיצוק שלו ואף מעודד ייצור מחדש של קולגן - החלבון האחראי על יצירת מראה עור צעיר, גמיש ומתוח.
הפעולה היא למעשה כווייה מבוקרת, הגורמת לאפקט "גיהוץ" של העור וגם משפרת  את בעיית הנגעים הטרום ממאירים, המופיעים בפנים כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש, ולעיתים עוזרת למניעה של גידולי עור בעתיד.
 
מכשיר הלייזר מאפשר להתאים את עוצמות הקילוף לאזור ספציפי, לגוון העור ולמצבו, וכך להגיע לתוצאות מדויקות וטובות ללא צורך בשימוש בחומרים כימיים.
 
במרפאת הלייזר בקריה הרפואית רמב"ם אנו עושים שימוש בשיטה הטובה ביותר כיום לפילינג - באמצעות לייזר אבלטיבי (פחמן דו-חמצני או אריבום יאג לייזר), המאפשר את התאמת עומק הכווייה לחומרתם של הקמטים והנגעים. בחלק מהמקרים יהיה צורך ביותר מטיפול אחד.
 
הטיפול מתבצע באלחוש מקומי בלבד, ולאחריו זמן ההחלמה קצר יחסית ונע בין 3-7 ימים, במהלכם יש להימנע מחשיפה מרובה לשמש,  ויש להקפיד על שימוש במסנן קרינה חזק (50SPF). ריפוי מלא של העור יארך כחודש עד חודשיים

צרו קשר

מוזמנים להשאיר פרטים ונציגה שלנו תחזור אליכם בהקדם עם מידע נוסף.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון 04-7773000 בימים א-ה.
שם פרטי
שם משפחה
טלפון
דואר אלקטרוני
אנא הקלד כאן את תוכן הפנייה

הטיפולים שלנו