חזרה

פיגמנטציה, קעקועים והסרת כתמים

היפר פיגמנטציה

היפר פיגמנטציה היא התכהות של העור כתוצאה מהצטברות פיגמנט (לרוב מלנין) באזורים שונים בעור. הסיבות להיפר פיגמנטציה יכולות להיות מגוונות, כמו שינוי הורמונלי, הריון, נטילת תרופות, נטייה גנטית וכן כתוצאה מדלקת בעור.
נהוג לחשוב על פיגמנטציה בהקשר של עור הפנים אך יש הסובלים ממנה גם באזורים כמו החזה והגב. קיים גם מצב של היפר פיגמנטציה בצורת כתמים על העור אשר נוצרת מחשיפה מרובה לשמש וכתמי גיל.
בעיות הפיגמנטציה השונות דורשות שילוב של טיפולים שונים. על מנת להגיע לתוצאות טובות שיישמרו לאורך זמן. המומחים שלנו ילוו אתכם לאורך כל התהליך, ויבנו עבורכם תכנית טיפול לאחזקה להפחתת הסיכויים לחזרת הפיגמנטציה.
אנו מציעים שילוב של טיפולים תרופתיים עם שימוש בטכנולוגיות הלייזר והאור מהמתקדמות ביותר כיום:

Q-switch laser - לייזר הפוגע במוקדי הפיגמנט בעור ומפרק אותם.
IPL Intense Pulsed Light - טיפול בקרני לנגעים פיגמנטריים ולהצערה וריענון העור. במהלך הפרוצדורה נפלטות פעימות אור בעוצמה גבוהה אל השכבות השטחיות של העור, וגורמות להפחתת כמות המלנין ו/או כלי הדם ובנוסף מגרות יצירת עור חדש בעל מראה בריא ורענן.

הפרמטרים של אנרגיית הלייזר הנקלטים במלנין, יכולים להעלים או להבהיר מגוון גדול של בעיות פיגמנטציה מבלי לפגוע ברקמה מסביב.

 

הסרת קעקועים

בשנים האחרונות, השיטות להסרת קעקועים הפכו ליעילות וקלות ביותר, אנו עושים שימוש בלייזר מסוג Q-switch laser, שהוכח כשיטה הטובה ביותר לטיפול בקעקועים ובהיפרפיגמנטציה.
על מנת להגיע לתוצאה טובה יש צורך בכשלושה עד שמונה טיפולים, אחת לחודש. לפני הטיפול נשתמש בהרדמה מקומית וקירור.

צרו קשר

מוזמנים להשאיר פרטים ונציגה שלנו תחזור אליכם בהקדם עם מידע נוסף.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון 04-7773000 בימים א-ה.
שם פרטי
שם משפחה
טלפון
דואר אלקטרוני
אנא הקלד כאן את תוכן הפנייה

הטיפולים שלנו