המרכז למחלות ראש צוואר

תמונה ראשית-המרכז למחלות ראש צוואר

המרכז למחלות ראש צוואר

​מחלות הראש והצוואר מציבות אתגר הן למטופל ולמשפחתו והן לרופא המטפל. הצורך באבחון ובטיפול ע"י צוותים מתחומים שונים מקשה פעמים רבות על החולים אשר "הולכים לאיבוד" או "נופלים בין כיסאות" במערכת המסועפת והסבוכה, ובכך למעשה לא מקבלים את הטיפול המיטבי לו הם זקוקים וראויים.
במחלות הראש והצוואר גורמים רבים עשויים להשפיע על ההחלטות הטיפוליות ועל מהלך המחלה, כך שגם המטפלים ניצבים בפני אתגר​ מקצועי לא פשוט בעת קבלת ההחלטה על הטיפול, שפעמים רבות הינו מורכב ולעיתים מצריך טכניקות ניתוחיות וטיפוליות מיוחדות. זאת הסיבה שהקמנו את המרכז למחלות ראש צוואר ברמב"ם, המאגד בתוכו את טובי המומחים בתחום מחלות הראש והצוואר, העובדים בשיתוף פעולה, תוך התייעצות מתמדת.

 המרכז מאפשר לנהל את מקרה המטופל על כל היבטיו, החל מהאבחנה, דרך קביעת תכנית טיפולית או ניתוחית מדויקת ומותאמת אישית עבור כל חולה, ועד תאום וליווי פעיל עד חזרה לתפקוד מלא תוך שמירה על איכות החיים ועל כבוד המטופל. לנוחות מטופלינו, למרכז קיימים שני סניפים: האחד בקריה הרפואית רמב"ם בחיפה, והשני במרכז הרפואי רמב"ם Clinic ברמת אביב.
המרכז מורכב משמונה ענפים מקצועיים בתחומים שונים, אשר פועלים בממשק משותף, שוטף ומתמיד, על מנת להתאים את הטיפול המיטבי עבור כל חולה. כל ענף מקצועי מורכב מאנשי צוות ממספר תחומים כשבראשם מנהל ענף מומחה בתחום, אחות מתאמת ומזכירה.
במסגרת כל ענף מתקיימות מרפאות מולטידיסיפלינריות למטופלים, ישיבות צוות שבועיות לדיון במקרים של מטופלים, בחידושים טכנולוגים, בפעילות אקדמית עם רופאים בקהילה ועם בתי חולים נוספים. מעקב אחר החולים וליווי החולים בכל שלבי הטיפול והשיקום מבוצע גם הוא ונמשך שנים רבות על ידי אותו צוות מטפל.​​​​​​​​​​​​​​​​
לקביעת תור בכל אחד מסניפי המרכז יש להתקשר למוקד זימון תורים בטלפון:

 1-700-50-51-50.

זימון תורים

הפניה

באפשרותך לזמן תור למחלקה/מרפאה הרצויה על ידי חיפוש היחידה הרצויה. אם לא מצאת את מבוקשך ניתן ליצור קשר עם מרכז מידע וזימון תורים באחת הדרכים להלן:

או שלחו לדוא"ל:
 
*במשלוח הפניה בדוא"ל האחריות על פרטיות המידע הרפואי חלה על המטופל בלבד.
Or
הדפיסו את ההפניה ושלחו לפקס
04-7773733

זימון תורים המרכז למחלות ראש צוואר

בקשה ליצירת קשר
מלאו את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליכם בהקדם לתיאום מועד תור.
Form Subject זימון תורים המרכז למחלות ראש צוואר
שם פרטי
שם משפחה
קידומת
טלפון
דוא"ל
תוכן הבקשה
* שדה חובה
 

Contact us

1700-50-51-50
התקשרו אלינו בימים א’-ה’  16:00-8:00
למתקשרים מחו”ל: 972-4-777-3568+