רפואה אסתטית

תמונה ראשית-רפואה אסתטית

שירותי רפואה אסתטית

שירותי הרפואה האסתטית, הניתנים במסגרת המחלקה לכירורגיה פלסטית, כוללים ייעוץ וטיפול בכל התחומים שיש לרפואה האסתטית להציע. החל מטיפולים קלים כהזרקות לפנים, פילינג וטיפול בנגעי עור באמצעות לייזר, וכלה בניתוחים פלסטיים מורכבים כהגדלה והקטנת חזה, הרמת חזה, ניתוח ליישור אף, תיקון סנטר וניתוח להצמדת אזניים בולטות.
במחלקה מבוצעים ניתוחי הגדלה והקטנת חזה בשיטת הרדמה ייחודית המאפשרת חזרה מהירה להכרה, עם מעט תופעות לוואי. כמו גם ניתוחי שאיבת שומן, ניתוחי פנים הכוללים הרמת מצח וגבות, מתיחת עור הפנים, וניתוח הרמת עפעפיים עליונים או הסרת עודפי עור מהעפעפיים התחתונים.

במחלקה נעשה שימוש בטכנולוגית לייזר מתקדמת להסרת נגעי עור, נקודות חן וכתמים אדומים (המנגיומות) מהפנים ומהגוף. כמו כןמתבצעות הזרקות מילוי קמטים באמצעות שומן עצמי, בוטוקס או חומצה היאלורונית.

הקמת השירות לרפואה אסתטית יסודה בתפיסה שגם רפואה אסתטית מן הדין שתינתן במסגרת מוסד רפואי, מוכר ובטוח שיכול לתת מענה מיידי במצבי חרום.

היחידה לרפואה אסתטית מעורבת במחקרים רבים הנעשים בתחומה, כמו מדידת יעילות והצלחה של טיפולי לייזר והבזקי עור ומחקר בנושא הגברת הקליטה של שומן עצמי, המוזרק לצורך מילוי של קמטים ושקעים.

הניהול המקצועי של היחידה מופקד בידיו האמונות של פרופסור יהודה אולמן - מנתח בעל שם עולמי אשר ייסד ומנהל את השירות לרפואה אסתטית ברמב"ם. פרופ' אולמן כיהן כיו"ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, וחבר בוועדות הבחינה במקצוע. ​מכהן כפרופסור חבר קליני בכירורגיה פלסטית בפקולטה לרפואה של הטכניון​, ולזכותו ל מעל 120 מחקרים ופרסומים מקצועיים בנושאים קליניים וכירורגיים.​​​