המרכז לגילוי מוקדם ומניעת סרטן

תמונה ראשית - מרכז לגילוי מוקדם של סרטן

המרכז לגילוי מוקדם ומניעת סרטן

​מחלת הסרטן היא​ גורם המוות מספר אחד בישראל בשנים האחרונות.
את מרבית סוגי הסרטן ניתן לגלות בשלב מוקדם ואף למנוע לחלוטין על ידי בדיקה מוקדמת, אבחון ממצאים טרום סרטניים והסרתם בשלב הניתן לריפוי.
לצורך כך הוקם ברמב"ם המרכז לגילוי מוקדם ומניעת סרטן, המספק לראשונה לתושבי הצפון שירות של בדיקה ואבחון מוקדמים לכל סוגי הסרטן תחת קורת גג אחת, ביום בדיקות מרוכז. השירות ניתן על ידי רופאים מומחים מרמב"ם המשלבים כוחות כדי לשמור על בריאותך.
המרכז הוא רב תחומי ומשתלבים בו טובי הרופאים המומחים של המרכז הרפואי, מתחומי הגניקולוגיה, אורולוגיה, גסטרואנטרולוגיה, פלסטיקה, כירורגיה, אף אזן גרון, פה ולסת וגנטיקה.

מטרת הבדיקות היא לאתר נגעים טרום סרטניים או גידולים בשלב מוקדם, ולהסירם, ובכך למנוע התפתחות סרטן, או למנוע את התפשטותו במידה וקיים.
אנו פונים לקהל אנשים שחלו בסרטן ונרפאו, לאנשים עם קרוב משפחה שחלה בסרטן, לאנשים היודעים שהינם נשאים של שינוי גנטי (מרפאת נשאים*) או אנשים שמוטרדים מהמחלה ומבקשים לפעול למניעתה.
מטרתנו לספק לך הערכה של דרגת הסיכון האישי שלך לחלות בסרטן ודרכי מניעה אפשריים. הבריאות שלך בידך!

איך מתחילים?
ראשית, בנינו שאלון מובנה אינטרנטי שתפקידו לסווג אותך עפ דרגת הסיכון לאחת מ- 3 קבוצות: סיכון ממוצע (כן, כל אדם נמצא בסיכון לסרטן שהולך ועולה עם הגיל), סיכון מוגבר, וקבוצת הנשאים של תסמונות משפחתיות.
שכיחותם של סוגי סרטן שונים עולה במשפחות מסוימות ואיתור הבעיה המשפחתית חשובה לשם בניית תכנית מניעה המתאימה לך.
לכן, בפניה אלינו או בשליחת השאלון האינטרנטי המלא אלינו בלחיצת כפתור, נציע לך להיפגש עם רופא מומחה לגנטיקה ולפי הצורך תתחיל את הביקור אצלנו ביעוץ גנטי. היועצות הגנטיות שלנו יבנו עץ משפחה על סמך המידע שתציג להם ולפי הצורך יחליטו אתך על ביצוע בדיקות לאיתור נשאות לאחת מהתסמונות המשפחתיות המעלות סיכון לסרטן ושיש לנו כלים להתמודד עם מניעתו במצבים הללו. ידע מקנה יכולת הגנה !
בהמשך היום תיבדק\י על ידי רופא מומחה למחלות נשים או אורולוגיה, כירורג שד, גסטרואנטרולוג, אף אזן גרון פה ולסת ורופא פלסטיקאי שיבדוק את עורך לנגעים טרום סרטניים.
על סמך הסיפור האישי, המש​פחתי הגנטי והממצאים שאותרו ביום הבדיקה נעזור לך להבין את הסיכון שלך לסרטן ונבנה תכנית רב שנתית לגילוי מוקדם ומניעת סרטן מותאמת אישית לך. כמו כן תותאם לך תכנית אישית עם יעוץ לתזונה ופעילות גופנית, הנחשבים כיום לאמצעי יעיל למניעת סרטן. במסגרת המרכז תקבלו יעוץ על פי גורמי הסיכון האישיים
שלכם מדיאטנית מומחית לנושא אשר תתאים עבורכם תכנית פעולה ייחודית עבורכם.

בדקו כעת באיזה דרגת סיכון לסרטן אתם נמצאים >

זימון תורים

הפניה

באפשרותך לזמן תור למחלקה/מרפאה הרצויה על ידי חיפוש היחידה הרצויה. אם לא מצאת את מבוקשך ניתן ליצור קשר עם מרכז מידע וזימון תורים באחת הדרכים להלן:

או שלחו לדוא"ל:
 
*במשלוח הפניה בדוא"ל האחריות על פרטיות המידע הרפואי חלה על המטופל בלבד.
Or
הדפיסו את ההפניה ושלחו לפקס
04-7773733

זימון תורים מחלקת המרכז לגילוי מוקדם ומניעת סרטן

בקשה ליצירת קשר
מלאו את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליכם בהקדם לתיאום מועד תור.
Form Subject זימון תורים מחלקת המרכז לגילוי מוקדם ומניעת סרטן
שם פרטי
שם משפחה
קידומת
טלפון
דוא"ל
תוכן הבקשה
* שדה חובה
 

Contact us

1700-50-51-50
התקשרו אלינו בימים א’-ה’  16:00-8:00
למתקשרים מחו”ל: 972-4-777-3568+